Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

rhodos megaparseku

Hotel Oceanis - Rhodos **** | Ostrov Rhodos | Brenna
Hlavní město Rhodos je vzdáleno 6 km. Letovisko Ixia nabízí širokou nabídku vodních sportů a skvělé podmínky pro windsurfing.
Farma Rhodos - Rhodos - CK Fischer
Tip na zajímavé místo v destinaci Rhodos. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.
Rhodos – Wikipedie
Rhodos (druhý pád Rhodu, řecky Ρόδος, výslovnost [ˈɾo̞ðo̞s]IPA) je řecký ostrov v Egejském moři, největší z Dodekanéských ostrovů, když dosahuje rozlohy 1400 km². Na délku ostrov měří zhruba 78 km a na šířku 38 km.
| Řecko v detailech
Rhodos je ve špičce ostrova a abyste se do něj dostali, musíte projet relativně nezáživnou oblastí (horní třetina ostrova), která bývá často ucpaná a přeautovaná.
Rhodos, Rhodos, Řecko dovolená 2022 - zájezdy a last minute...
Rhodos, Rhodos, Řecko dovolená 2022 a last minute zájezdy koupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.
Irene Palace Hotel - Řecko - dovolená, zájezdy a recenze 2022...
Zájezdy do hotelu Irene Palace Hotel, Rhodos, Řecko již od 15 990 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.
To nejlepší z Rhodosu a Kosu - Rhodos - Zájezdy | Cedok
Hlavní město Rhodos leží v severní špičce ostrova a především jeho středověká část – Staré město Rhodos je unikátním místem s úžasně zachovalými památkami z různých historických epoch.
Rhodos - Dovolená 2022 - CK Fischer
Vyberte si zájezd a poleťte na řecký ostrov Rhodos. Nabídka hotelů, mnoho výletů, zajímavá místa, památky, počasí, pláže. Užijte si dovolenou na Rhodosu!
Rhodos - Dovolená v Řecku 2022 |
Rhodos - Dovolená v Řecku 2022
Hotel Orion, Řecko Rhodos - 8 333 Kč Invia
Prohlédněte si recenze hotelu Orion, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Orion, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Orion na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Nejlepší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Největší online nabídka letenek

Výhodné nabídky levných letů.

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Prohledat letenky