Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

poker cestování do itálie

Cestování po Itálii: auto, vlak, autobus… | CK Mundo

Železniční doprava je v Itálii velmi drahá. Mezi menšími městy dopravu zajišťují vlaky s názvem Regionale (osobní vlak) a Veloce (rychlík).

Itálie - cestování do Itálie |

Dovolená v Itálii: Od 1.5. do 31.5.2022 bude pro vstup do Itálie vyžadován pouze EU Certifikát - Podmínky cestování do Itálie a návratu do ČR

Jak se připravit na cestování autem do Itálie? | Blog

Plánujete letní či zimní dovolenou v Itálii? Určitě je to skvělá volba, ať už kvůli písečným plážím, úžasným památkám a uměleckým dílům, která patří mezi nejvzácnější na světě, ale i skvěle upraveným sjezdovkám.

Itálie - aktuální podmínky pro cestování | Delfín Travel

Vážení klienti, jak jistě víte, cestování je nyní spojené s novými administrativními úkony. Neobávejte se jich! Bezpečně vás provedeme všemi kroky, které je nutné učinit pro odjezd na vaši dovolenou.

Vyrážíte do Itálie? Nezapomeňte na cestovní doklady do Itálie

Plánujete dovolenou v Itálii? Do Itálie můžete vycestovat na občanský průkaz nebo cestovní pas. Zjistěte více informacích o cestovních dokladech do Itálie.

Tipy na cestování – I Love Italy

Najdete zde tipy na zajímavá místa, rady jak se po Itálii pohybovat, informace o nejkrásnějších místech či festivalech…a spoustu dalšího!

Covid-19 - cestování do Itálie | CK IveRia Travel s.r.o.

Více na

Residence Poker - Cavallino Lido - Azzurro Dovolená v Itálii

Residence Poker (Via Fausta) je součástí campingu Joker****, který leží přímo u písčité pláže, v klidné lokalitě obklopené piniovým hájem. Klientům na...

Cestování z Itálie do ČR bez omezení | Generální konzulát České...

‌Od 18. března 2022 mohou občané ČR s bydlištěm v Itálii a stejně tak Italové a rezidenti v Itálii a z dalších zemí EU cestovat

Cestování - cestování v době koronaviru Covid-19 aktuálně...

Aktuální podmínky cestování do zahraničí a návratu do ČR, informace o cestování na Slovensko, do Polska, Německa, Rakouska, cestování v jednotlivých státech Evropy a světa.

Nejlepší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Největší online nabídka letenek

Výhodné nabídky levných letů.

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Prohledat letenky