Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

me chorvatsko rijeka

- ME v plavání Rijeka - Chorvatsko 2008
Plavecké ME Rijeka-Chorvatsko 2008 Rijeka (Chorvatsko) 11. prosince (ČTK) - Nová éra českého plavání má začít dnes na mistrovství Evropy v krátkém bazénu v...
10 míst co vidět a navštívit v Rijece |
Kam se vydat do Rijeky? Tipy na nejlepších 10 míst, která se zaručeně vyplatí vidět a navštívit v Rijece.
Rijeka, Chorvatsko, Středozemní moře, Nejlepší destinace pro...
V severozápadním cípu Chorvatska leží na pobřeží Jaderského moře v Kvarnerském zálivu Rijeka. Třetí největší město země a důležitý přístav má asi 130 tisíc
Rijeka Dubrovačka |
V zálivu Rijeka dubrovačka, který je vlastně zatopeným říčním údolím, si bohaté dubrovnické rodiny stavěly své letohrádky. Nyní je předměstím Dubrovníku a oblíbeným cílem jachtařů - nachází se tu ACI Marina Dubrovnik.
Rijeka - Českolipský deník
Články na Českolipský deník se štítkem Rijeka
Rijeka – letovisko na severu Chorvatska |
Rijeka leží na severu země a proto je mnohým turistům, kteří chtějí navštívit Chorvatsko skutečně blízko, a tak se zde každoročně vystřídají opravdu kvanta turistů.
Rijeka - průvodce hlavním městem Kvarneru | Ubytování...
Plánujete dovolenou v Rijece? V našem turistickém průvodci najdete ty nejlepší informace, tipy a rady - co vidět a dělat, kde se vykoupat, kam jet na výlet, kde se najíst a ubytovat.
Rijeka - turistické informace, zajímavosti | Chorvatsko...
| Rijeka: Největší chorvatský přístav Rijeka se nachází v severním Chorvatsku u Rijeckého zálivu. Jedná se o snad nejdůležitější chorvatský dopravní uzel a má typickou atmosféru i charakter velkého přístavní.
Rijeka - Zábava |
Moderní rušné město, strategický dopravní uzel, nákladní přístav. Univerzita, muzea, galerie, Korzo, hrad Trsat a digitální planetárium s observatoří. Rijeka má turistům co nabídnout.
NK Rijeka (Chorvatsko) - fotbalový klub NK Rijeka (Chorvatsko...
Informace o fotbalovém klubu NK Rijeka (Chorvatsko) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o NK Rijeka (Chorvatsko).

Nejlepší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Největší online nabídka letenek

Výhodné nabídky levných letů.

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Prohledat letenky