Hledejte nejvýhodnější letecké jízdenky

itálie dostala na svatbu

Svatba v Itálii u moře aneb zažijte tu pravou jižanskou...

Nabízím následující služby: - organizace a koordinace svatby pro 2 až 80 osob, překlad obřadu do Čj, zajištění dokumentů na italských úřadech, zajištění svědků, květinová výzdoba, svatební oběd či večeře přímo na pláži, svatební party přímo...

Svatba v italii cena

Odložené svatby stály stovky miliard v Itálii. Kolik je to v Česku?

Chystáme italskou svatbu I: Prstýnek a výběr místa - Itálie v...

V roce 2022 s Italem chystáme vlastní svatbu. Jak bude vypadat a proč namísto jediné svatby budou 3? Přečtěte si v tomto osobním článku.

Jak jsme si vlastní italskou svatbu užili (i s dietou) - Itálie...

Když plánujete nějakou událost měsíce dopředu, většinou se objeví něco nepředvídatelného. Přesně tak tomu bylo i u naší italské svatby. Co se povedlo i nepovedlo podle našich plánů a jak jsme si celou akci užili?

Svatba v Itálii - svatba v zahraničí

Itálie svatba v zahraničí u moře

Svatba na pláži - Diskuze -

Svatba na pláži už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Nejdražší svatby slavných: Kardashian, Štěpánek i Mareš

Velkolepá, honosná, okázalá, luxusní svatba? Leoš Mareš, Jiří Pomeje, Radek Štěpánek, Rytmus, Kim Kardashian – všichni měli nej obřad i hostinu! Kdo se plácl přes kapsu?

Svatba v Itálii - Itálie v Brně

Jak vypadá svatba v Itálii, jaké jsou místní zvyky a kde se vše koná? A co menu? To všechno (a další zajímavosti) se dozvíte zde!

Svatba v Itálii: Nikoho nepřekvapí, že těstoviny nesmí chybět...

‌I když možná nikdy nedostanete pozvání na italskou svatbu (ale třeba se stane zázrak), můžete se zajímat o to, co se na takové italské svatební hostině vlastně jí. Stejně jako u nás nebo kdekoli jinde [..

Svatby budou do 19. října bez omezení - CNN Prima NEWS

Svateb se zatím omezení o počtu osob nedotkne. Limit 30 účastníků totiž podle ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) začne platit až od 19 října. Prohlásil to ve středu před poslanci ve Sněmovně.

Nejlepší cena zaručená

Velké množství spokojených klientů

Největší online nabídka letenek

Výhodné nabídky levných letů.

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Prohledat letenky